Březen 2007

Claudi a om?? Co myslíte?

31. března 2007 v 10:09 | Nikolka_Bill |  ---Tom---
Představ si, že jsi fanynka nějaké skupiny a tvůj idol tě chce. příjde k tobě, chce tě poznat...a bum ! Zabouchne se do tebe. Dívčí sen, který sní statisíce fanynek TokioHotel. Nevěřícně si protírají oči. Claudi (18) z části Berlína ale podmanila Toma Kaulitze.Kamarádka tvrdí: "Trvá to už tři měsíce. Ti dva jsou moc zamilovaní, telefonují si každý den, je to něco vážného."
Claudi je v telefonu stydlivá, přiznává, že si píše s Tomem, ale víc říci nechce. Její nejlepší kamarádka jí podporuje: "Mám zákaz hovořit.Claudi a Tom si chtějí svoje štěstí vychutnat." Na Claudiině webové stránce se najdou její vyznání: "Mám tolik co povídat krásného o Tomovi ! On je tak nekonečně sláááááááááááááááádký !" Do její návštěvní knihy dokonce někdo napsal: "Hey zlatíčko, strašně tě miluju, MILUJU TĚ MOC a chci, abys byla šťastná. Nejsem dobrý v psaní dopisů, tak proto píšu sem. Muck ! Muck!" S podpisem "Tvůj Tom". Opravdu je to ten Tom ?
Kamarádka dodává: "Ano, je to on. Claudi má ještě jednu uzamčenou stránku, na které si tihle dva píšou."
Je Claudi opravdu Tomova přítelkyně ? A nebo jen bláznivě zamilovaná fanynka, kterou napálili zlí antifanoušci ? Claudiina kamarádka říká "Myslím, že ne." O víkendu má jen Claudi na Echo a setkat se s Tomem. Tak uvidíme, co z toho bude....

Jeeeeee♥..:-)

31. března 2007 v 10:00 | Nikolka_Bill |  -BanD-
tydel foteshky sou wazne k sezraníí!♥♥♥♥

Kde se klucí holi?XD

31. března 2007 v 9:54 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
Holíte se všude na těle?
Jakmile byla položena otázka, byla atmosféra trochu dusná. Kluci se dívají mezi ostatní a Georg se podívá na svoje nohy a směje se:-D:
Ne, nohy si neholíme, říká škádlivě.
Neholíme si taky ruce a hlavu, přidává se k tomu Bill a potají se směje.
A také ne zadek…šeptá Tom.
Ale zbytek si holíme! Volá Georg.
A potom můžeš ty, milý čtenáři hádat, kde se kluci z Tokio Hotel holí…

To sou svine co o nich psali!!:-P:-(((

28. března 2007 v 17:34 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
img260/8524/86644715dj8.jpg
Jako to je vazne strasny co pisou tam na hore!!! prectete si to!!! Zabít je!!!!!Hnusnej blesk!!!Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Co vy na to?? a ete ke vsemu tam je spousta chyb!!!!!!:-O
Prej tom trpí pískáním v uších joo?? :-D ha ha ha!!!! To není pravde! Tim trbí Gustav ale prej uz se mu to o dost zlepsilo!!! a georg ze by mel kudrliny????? Ha ha a potreti ha!! No pisejte plsky svuj nazor do komentiku!! Papa Nikolka_Bill

Klobouk dolu kdo todle napsal:-)

28. března 2007 v 17:31 | Nikolka_Bill
Pravděpodobně každá generace teenagerů musí mít někoho, kvůli komu doslova šílí. Tyto davové hysterie odstartovali nejspíš Beatles s Elvisem a tak nějak to pokračuje až do dnešních dnů. Německá skupina Tokio Hotel (myspace.com), ač bych ji nerad přirovnával ke dvěma předchozím jménům, je jedním z posledních skupin, které se něco podobného daří. Nemohu si pomoct, ale jejich příběh mi připomíná komedii "Josie And The Pussycats". Z nevýrazné skupiny Devlish se během velice krátké doby stala kapela, která prodá všechno, na čem se objeví její logo (mimochodem, nevím proč, ale až příliš mi připomíná logo Take That).
Hned z kraje bych rád podotknul, že v určitých bodech nesouhlasím s kolegou Franzem a jeho recenzí "Schrei". Rozhodně si nemyslím, že by si zasloužila tak potupné hodnocení jako 1/10 a i další aspekty vidím trochu odlišně. Souhlasím s tím, že je to ryze komerční produkt pro teenagery, a dodávám, že zpěv působí vůči stylu Tokio Hotel až příliš dětsky a celkový dojem je takový rozháraný. Avšak je to pořád lepší než Hranáčové, Pergnerové a jim podobná "díla". "Schrei" má navíc poměrně slušný zvuk i aranžmá a nepokřivuje vkus těch holčiček tolik jako kdysi Kelly Family nebo Lunetic. Osobně bych tu desku hodnotil asi 3/10.
Mezi "Zimmer 483" a "Schrei" uplynuly, jestli se nemýlím, zhruba dva roky a nutno poznamenat, že je tento rozdíl na novince více než patrný. Nechci tvrdit, že se za tu dobu stala z Tokio Hotel nějaká super skupina, ale například hlas Billa Kaulitze už nezní dětsky a dalo by se říct, že i celková koncepce desky se konsolidovala. Nejsou zde takové výkyvy jako na "Schrei", kde úvodní velmi agresivní skladbu střídal prakticky ploužák. Deska tak působí vyváženějším dojmem, a to i přes to, že se na ní podílel ten samý autorský a produkční tým včetně frontmana Kaulitze. I na melodiích jako takových lze sledovat posun směrem kupředu - je znát, že si s nimi autoři více pohráli.
Kdesi jsem četl, že Tokio Hotel hrají kinder-punk, což si osobně nemyslím. Stylově se punku blíží pouze "Wo sind eure Hände" a je třeba poznamenat, že pokud se na téhle desce něco povedlo, pak je to právě tahle písnička. Ostatní tvrdší věci jako třeba úvodní "Übers Ende der Welt" a jim podobné spíš vycházejí z grunge. Koneckonců inspirace Nirvanou je na "Zimmer 483" znát na každém druhém kroku. Pomalejší skladby, které pochopitelně nemohou chybět, jsou pak takovou klasickou pop-rockovou kytarovkou a la Goo Goo Dolls. Co se týče textové stránky alba, v tomto ohledu nemohu sloužit, protože německy umím sotva deset slov, ale němčina k muzice Tokio Hotel patří jako Křemílek k Vochomůrkovi. Někde psali, že se Tokio Hotel chystají přezpívat anglicky kompilát prvních dvou desek a vyrazit s ním do Ameriky. Obávám se, že to bude krok do prázdna. Ač nemám tenhle jazyk rád, v tomto případě Tokio Hotel s němčinou ztratí i polovinu své zajímavosti, což si sami můžete ověřit na jejich myspace, kde najdete dvě anglicky zpívané písničky.
S výsledným hodnocením "Zimmer 483" zřejmě nebude spokojený nikdo. Fanynkám se nebude líbit, že je tak nízké, a pro odpůrce bude zase příliš vysoké. Ale pokud se na to podívám objektivně (i přesto, že něco jako objektivita neexistuje? - pozn. kor.), pak ten průměr je zcela na místě. Je mi jedno, jestli Bill Kaulitz vypadá jako holka, je mi jedno, co dělali Tokio Hotel včera v osm hodin ráno, zajímá mě pouze hudba. Ta rozhodně vysloveně špatná není, Tokio Hotel se od minulé desky výrazně zlepšili a dovolím si tvrdit, že jejich novinku si může poslechnout už i běžný posluchač. Na druhou stranu podobných kapel najdeme v Americe v každém větším městě pět. Tokio Hotel měli jenom štěstí, že se jim povedlo prosadit se.
CD k recenzi poskytlo vydavatelství Universal.
Album: Tokio Hotel - Zimmer 483
Hodnocení: 5/10
Celkový čas: 44:49
Skladby: Übers Ende der Welt, Totgeliebt, Spring nicht, Heilig, Wo sind eure Hände, Stich ins Glück, Ich brech' aus, Reden, Nach dir kommt nichts, Wir sterben niemals aus, Vergessene Kinder, An deiner Seite (ich bin da)

juuuu♥♥♥jeeee♥♥♥

28. března 2007 v 17:28 | Nikolka_Bill |  -Wallpery-

Jupííííí!♥♥♥

28. března 2007 v 17:26 | Nikolka_Bill |  -blog,já..-
Tom a Bill prý mají jít na vojnu! Prý už dostali několik úředních dopisů na toto téma a kluci se pořád nějak nemaj k tomu ,aby to dali do pořádku. Ale klid holky...při 186 cm co má Bill musí mít voják min. 62 Kg.Což u Billa zatím nehrozí...;). Takovej voják totiž musí nést skoro 40 Kg zátěže. By se chudák Bill zlomil v pase!!! ;)
Takze superrrr! Twincatka budou porad s namaaaaa!♥♥♥
PS: pro ty co dou na koncert!!! Doporucuju se poradne psichychky pripravovat!! Pac uz jen pet dnuuu!!!!!!Do toho Naseho velkeho dnu s velkym D!!!!!!!!WoW!!! Ja sem s nervama upa....nekde! se tam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakle moooc tesim!!!!:-D Kdo ne ze? :-D Papapapa a mejte seeeee!Nikolka_Bill♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


Bilovo zraneni!--(((O

28. března 2007 v 17:22 | Nikolka_Bill |  ---Bill---
Že by se nám Bill tak nějak zranil při Echu? Nejspíš ano. Ale kdy? To nevim. Vím jenom to, že při příjezdu, předávání a vystupování měl ruku v pořádku
47wht04-1.jpg
Potom se objevilo několik fotek s cenou, kde se objevil s náplastí. Tuhle ruku ale při normal focení pro noviny nějak neukazoval, protože většinou ji měl v kapse kabátu, kalhot nebo jí pevně držel cenu
0517433sx4ir8-1.jpg
Vím, že si teď tady říkáte, že tady řeším na blogu úplně zbytečnou a naprosto nesmyslnou věc, ale tak myslím, že tohle sem patří taky ne? Tady se diskutuje o TH a vše kolem nich, čili podle mě i tohle ;-)

Muck Animošhkaa@

28. března 2007 v 17:20 | Nikolka_Bill |  -animations-
No ta j vazn super!!!! Wow! :-D
:-D♥♥♥♥♥

Neni to pravda!!

26. března 2007 v 10:59 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
Bill Kaulitz (17), zpěvák skupiny Tokio Hotel
Dostal povolávací rozkaz a musí narukovat na vojenské jednotce v Hamburku. První rozkaz ale ignoroval a tak mu vojáci hrozí, že na něj vydají zatykač a nechají ho předvést policií.
Zdroj: Aha!
To prostě není pravda! Možná že jo, ale Bill prostě nikam nepůjde!

Tokiacky vtipky:-D prdel!

26. března 2007 v 10:58 | Nikolka_Bill
Tomovi přistoupí jeho nejlepší kámoš a zeptá se: "Líbí se ti tahle holka?" Tom vezme do ruky časopis pořádně si obrázek prohlídne a řekne "Je mi nějáká povědomá, ale je to kus... jak se jmenuje?"
Kamarád se na něj díva překvapeně a říká "To není žádná holka,ale tvůj brácha s novým účesem!!!"
Tokio Hotel zkouší.Zrovna hrajou Durch den Monsun.Najednou všichni přestanou,podívají se na bubeníka Gustava a vytíkají mu:"Hey,nemůžeš alespon trochu držet tempo?!"na to Gustav trochu naštvaně odpoví:"Proč?!co je smým tempem já hraju dokonce i rychlej než vy!"...
Tokio Hotel se rozhodnou, že pojedou do Španělska.
Gustav říká: "No, tak to mě tam říkejte DeGustav!"
Goerge: "Tak já tam budu DeGeorge!"
Tom: "DeTom, to zní dobře."
A Bill na to všechno řekne: "Já s váma nejedu!"
PS- to je docela prdel! fakt me to pobaviloo! hlavne ten posledni:-D

Bille8-ooo ondlim!MUCKing

26. března 2007 v 10:56 | Nikolka_Bill
Obrázek “http://88.198.45.22/pic/b/billinlove/bill%20nackt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.repage1.de/memberdata/billsstern/Bill_wow_wow.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.To sem dycky chtela videt!! :-D ne ze bych byla ucyl!!:-D ♥Jsem proste jen blazniva a oddana fanynkaaa!♥♥♥MUCK


ECHO 2007-Sprinh Nicht

26. března 2007 v 10:39 | Nikolka_Bill |  -BanD-
Tak tohle je vážně nádhera :) Hlavně to jak Billísek skočí na konci mezi fanynky.Nádhera,ať tohle udělá na koncíku v praze,a kéž by mi rovou do náruče :)

Billuv wall

26. března 2007 v 10:36 | Nikolka_Bill |  -Wallpery-

ECHO 2007-Exclusiv Interview

26. března 2007 v 10:35 | Nikolka_Bill |  -WideoS-

Plskyyy napisejte mi nekdo co tam billisheek mluvi o ty vojne!! do komentiku bo na 323-469-182-icq

nebo-na mailik: NikolkaBill@seznam.cz dikyyyy moooooc!
Papapapapa Nikolka_Bill

Sem neska domaaa!:-()

26. března 2007 v 10:23 | Nikolka_Bill |  -blog,já..-
Cavkyyyy! No jakooo se nedivte ze sem v tudle dobu domaa! To vam musim rict jako!! Sem vsera vecer jedla pomeranc.. Ja sem alergicka.. no jako osipu se po kyselejch vecech.. no a tedkon sem byla jak naka cervena jahoda! a na sobe sami pupenyyy! Neeee! tak sem nemohla jit do skoly!! To bych se tam akorad trapila.. Jo a nevsimejte si nakejch chyp.. ja sem si na to totiz vzala tokovi dve prasky a sem jak spici pana!!! :-D Papapapa a mejte se!!! Nikolka_Bill

BOMBAAAAA!♥♥♥M?UCKing

25. března 2007 v 14:21 | Nikolka_Bill |  -kresbičky-
(488x698, 115Kb)

TH z ONE

25. března 2007 v 14:18 | Nikolka_Bill |  -BanD-