Tomova zpověd..

30. září 2006 v 15:23 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
Tak tenhle rozhovor sem našla na jednom blogu.......je to celkem dojemný :-)
( to všecho říká Tom )
DVOJČE:
Nedokážu si představit život bez Billa. My na sobě visíme už od plenek. Myslím si, že je hodně cool mít dvojče- je to opravdu krásný mít člověka, který je ti tak blízký.
DĚTSTVÍ:
Když jsme byli malí, tak nás naše máma oblíkala stejně. Pak jsme se rozhodli, že chceme nosit rozdílný věci. V 8 letech jsme se rozešli do uplně jinejch směrů.
VYCHOVATELKY:
Vychovatelky ve školce jsme dokázali naprosto rozžhavit. Nosili jsme trička, na kterejch bylo vyšito Tom a Bill, ale my jsme si je mezi sebou vyměňovali. Potom už nevěděli kdo z nás je kdo. To nás vždycky pobavilo.Ve škole už to bohužel většinou nešlo, tam už jsme byli rozdílní.
ROZDÍLY:
Brzy poté jsme začali vypadat jinak. Jsme dvě odlišné osobnosti. Je fajn, že Bill a já vypadáme odlišně. Nechci být jako Bill a Bill nechce vypadat jako já. Nedokážu si představit, že běhám stejně jako můj bratr:o)))
DĚLENÍ:
Přátele si nedělíme…oblečení taky ne. Nikdy bych si neoblík Billovy kalhoty. To bych se cejtil totálně divně. Má totiž mnohem užší oblečení než já. A naše spodní prádlo se taky liší. Já totiž nosím volný boxerky a Bill úzký.
NADPŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:
Jednou jako dítě jsem byl venku sám se svým otcem. Najednou jsem věděl, že něco není v pořádku - Billovi není dobře, něco tady nehraje. Přemlouval jsem tátu, ať zavolá domů. A měl jsem pravdu!
Bill byl právě na cestě do nemocnice, protože dostal ošklivou alergii na komáří bodnutí. My jsme potom jeli okamžitě domů. Taky s Billem přesně víme, co chce ten druhý říct. Dokonce to ani nemusí vyslovit.
DOHROMADY:
Dohromady jsme neporazitelní! Každý z nás je velmi silný, ani jeden není z másla.
ZÁLIBY:
Bill je spíš kreativní, hodně kreslí a navrhuje hadry. Já dělám graffiti a jezdím na BMX. Naší společnou zálibou je hudba.
PŘÁTELÉ:
Náš nejlepší kamarád se jmenuje Andreas. My tři jsme na cestách pořád spolu. Nežárlíme a neexistuje stres. Myslím, že Andreas nás má rád oba stejně.
RYCHLÉ OBČERSTVENÍ:
Máme rádi rychlé občerstvení jako pizzu, mléčnou rejži a nudle. Co neznáme, nejíme. Vařit ani jeden neumíme.
PODVÁDĚNÍ:
V angličtině někdy musíme psát texty a učitel nám dává náskok. Téma jsem opsal z časopisu a samotný lístek jsem u toho nechal.
POLITIKA:
Nezaměstnanost je velký problém mojí generace. Budeš muset něco dělat!
BUDOUCTNOST:
Až se jednou odstěhujeme z domova, chceme společně založit WG. Neumím si představit, že jednou budu bydlet bez Billa. Budu se bez něj cejtit uplně sám. Jediné, co nás může rozdělit je smrt.
Je to strasne dojemny a peky jak se dokazou k sobe sourozencichovat co?? To ja s brachou nikdy!!!! (výtlem)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama