Září 2006

Tomova zpověd..

30. září 2006 v 15:23 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
Tak tenhle rozhovor sem našla na jednom blogu.......je to celkem dojemný :-)
( to všecho říká Tom )
DVOJČE:
Nedokážu si představit život bez Billa. My na sobě visíme už od plenek. Myslím si, že je hodně cool mít dvojče- je to opravdu krásný mít člověka, který je ti tak blízký.
DĚTSTVÍ:
Když jsme byli malí, tak nás naše máma oblíkala stejně. Pak jsme se rozhodli, že chceme nosit rozdílný věci. V 8 letech jsme se rozešli do uplně jinejch směrů.
VYCHOVATELKY:
Vychovatelky ve školce jsme dokázali naprosto rozžhavit. Nosili jsme trička, na kterejch bylo vyšito Tom a Bill, ale my jsme si je mezi sebou vyměňovali. Potom už nevěděli kdo z nás je kdo. To nás vždycky pobavilo.Ve škole už to bohužel většinou nešlo, tam už jsme byli rozdílní.
ROZDÍLY:
Brzy poté jsme začali vypadat jinak. Jsme dvě odlišné osobnosti. Je fajn, že Bill a já vypadáme odlišně. Nechci být jako Bill a Bill nechce vypadat jako já. Nedokážu si představit, že běhám stejně jako můj bratr:o)))
DĚLENÍ:
Přátele si nedělíme…oblečení taky ne. Nikdy bych si neoblík Billovy kalhoty. To bych se cejtil totálně divně. Má totiž mnohem užší oblečení než já. A naše spodní prádlo se taky liší. Já totiž nosím volný boxerky a Bill úzký.
NADPŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:
Jednou jako dítě jsem byl venku sám se svým otcem. Najednou jsem věděl, že něco není v pořádku - Billovi není dobře, něco tady nehraje. Přemlouval jsem tátu, ať zavolá domů. A měl jsem pravdu!
Bill byl právě na cestě do nemocnice, protože dostal ošklivou alergii na komáří bodnutí. My jsme potom jeli okamžitě domů. Taky s Billem přesně víme, co chce ten druhý říct. Dokonce to ani nemusí vyslovit.
DOHROMADY:
Dohromady jsme neporazitelní! Každý z nás je velmi silný, ani jeden není z másla.
ZÁLIBY:
Bill je spíš kreativní, hodně kreslí a navrhuje hadry. Já dělám graffiti a jezdím na BMX. Naší společnou zálibou je hudba.
PŘÁTELÉ:
Náš nejlepší kamarád se jmenuje Andreas. My tři jsme na cestách pořád spolu. Nežárlíme a neexistuje stres. Myslím, že Andreas nás má rád oba stejně.
RYCHLÉ OBČERSTVENÍ:
Máme rádi rychlé občerstvení jako pizzu, mléčnou rejži a nudle. Co neznáme, nejíme. Vařit ani jeden neumíme.
PODVÁDĚNÍ:
V angličtině někdy musíme psát texty a učitel nám dává náskok. Téma jsem opsal z časopisu a samotný lístek jsem u toho nechal.
POLITIKA:
Nezaměstnanost je velký problém mojí generace. Budeš muset něco dělat!
BUDOUCTNOST:
Až se jednou odstěhujeme z domova, chceme společně založit WG. Neumím si představit, že jednou budu bydlet bez Billa. Budu se bez něj cejtit uplně sám. Jediné, co nás může rozdělit je smrt.
Je to strasne dojemny a peky jak se dokazou k sobe sourozencichovat co?? To ja s brachou nikdy!!!! (výtlem)

Idealni holka pro toma...

30. září 2006 v 15:14 | Nikolka_Bill
Tom-jeho ideální holka
Výška- nesmí být vyšší než já
Barva vlasů-blond,bruneta,vlasy do červena,ale nesmí mít barvu vlasů jako je barva mrkve ( :D )
Styl:Topy,mini,holky přece nemusí skrejvat nohy
Charakter:no nejlepší když bude fakt kočka
Co pro ni má být hlavní:SEX
Prsa: BIG,BIG ( moe poznamka..tohle ani nemusim prekladat..nj.Tomík xD)
Co by měla poslouchat za hudbu: Tokio Hotel
Kde by měla bydlet: to je jedno
Fan nebo ne: fan
Kde bys jí chtěl potkat: na tom nezáleží
Mno tag nefim no.... myslíte že existuje německá PAMELA?? Ja nefim ale to je jedno!! :-D

Ideální holka pro Billa...

30. září 2006 v 15:12 | Nikolka_Bill
BILL a jeho ideální holka:
Výška- o 10 cm menší než já
Barva vlasů-tmavé vlasy
Styl: různý
Charakter:neovladatelná
Co by pro ni mělo být nejhlavnější: láska
Prsa:neni důležitý
Ruce: jemné jako miminko ( :D )
Co by měla poslouchat za hudbu: neni důležitý
Kde by měla žít:Chtěl bych,aby bydlela někde,ale ne v Německu.Nejlepší by bylo,kdyby bydlela v jiné zemi..
Fan nebo ne: Nevím,hlavní je aby milovala mě a nešlo jí o peníze.
Kde jí chceš potkat: na ulici..ponechat to náhodě...
Mno proste a jednoduše ta holka bych ela byt já!!! :-D!!

Co bill řekl o svím new tetoo?

30. září 2006 v 15:09 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
Bill si dělá co chce! Nový důkaz. Teď si nechal zpěvák Tokio Hotel vytetovat hvězdu na břicho. Doma měl z toho stres.
Hvězdný poplach ve fotostudiu Brava. Plán na dnešek: nové žhavé fotky Tokio Hotel! Frontmann Bill se staví do ležérního postoje. Potom nastane senzace: Když zvedne svoje červené tričko, zableskne náhle jeho nové tetování! Tři různé hvězdy v sobě - napravo pod pupíkem! Super-Zpěvák si ho opět nechal tajně vytetovat. ,,Nejprve jsem si to dobře promyslel a pak jsem přišel na to, že chci tady dole hvězdu. Nechal jsem si ji prostě vytetovat bez zeptání!" To je pro Billa typické: V 16-cti letech si nerad nechává něco předepisovat. ,,Neměl jsem od rodičů povolení!", prozradil Bravu. ,,Moje mamka byla kvůli tomu dost naštvaná!", připouští Bill. ,,Když jsem jim to ukázal, nebyli z toho moc nadšení. Z té příčiny jsem byl také ve stresu!" , přiznává . Tetování a piercingů už má plný nos", směje se Bill. ,,Po tetování nebyla na tom moc dobře! Potom ta její zloba zmizela. Teď se mezi sebou zase sneseme" , říká rockový zpěvák. Také na bolest mezitím (téměř) zapomněl. ,,Bylo to velmi bolestné! Zkomplikovalo to právě pár věcí. Prováděli jsme právě změny na novém singlu a přenášeli vybavení do zvukového studia. Hodinu a půl se na tom motivu hvězdy pracovalo. Byla to nepopsatelná bolest!" , vzpomíná si Bill. Před pícháním mu sice na břicho nanesli uklidňující krém, přesto zpěvák cítil každé jednotlivé bodnutí. ,,Nejradši bych křičel, ale já zůstal zcela klidný a dýchal! - Jinak by bylo to tetování roztřesené"! Hvězda ale není Billovým prvním tetováním. V červenci 2005 si nechal frontmann Tokio Hotel vytetovat na krk logo kapely. ,,To bolelo ještě víc!", vzpomíná si. Ale nechtěl žádnou podporu. ,,Tom a producenti byli také přitom ve studiu, ale nedívali se nato." Žádné tetování dvojčat? ,,Ne, Tom a Gustav žádné nechtějí, jenom možná někdy Georg!" Má tetování nějáký zvláštní význam? ,,Ne, ta hvězda se mi prostě líbí!" Bill našel v tetováních zalíbení. ,,Chci jich mít někdy víc! Ale žádné obrovské motivy, ale jen nějaké malé věci. První na jiné straně břicha a potom uvidím, co se mi bude ještě líbít!" připouští Bravu. ,,Tetování a piercingy jsou návykové…"

Je uzasnej ze?....

30. září 2006 v 15:06 | Nikolka_Bill

Hi hi..

30. září 2006 v 15:04 | Nikolka_Bill
Moc rychlýý ,že? :-)

Kváásnej Tomasek muj !!

30. září 2006 v 15:02 | Nikolka_Bill
Obrázek “http://i22.photobucket.com/albums/b325/I_LUV_SIEGFRIED_/g0xqvbh4db.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tomasek

30. září 2006 v 14:59 | Nikolka_Bill
Image Hosted by ImageShack.us
Hezoušškýýý co?

Tom

30. září 2006 v 14:58 | Nikolka_Bill
Mno tag jako nerikam ze by to nemohlo bejt delsi jo?!! Ale jinak v poho .-)

Wau Tom hraje na kytaru..

30. září 2006 v 14:55 | Nikolka_Bill

Animačky Billíka

30. září 2006 v 14:53 | Nikolka_Bill |  -animations-

Bill ve 13!

30. září 2006 v 14:51 | Nikolka_Bill |  -animations-
co je Bill to je hezký x)))(ja vim, blbej joke, ale je to pravda)Nebo snad ne-e? Pisej mi do komentiku at mam co cist dikys!! Nikolka_Bill

Billíšek a jeho náádkernýý bííško!!

30. září 2006 v 14:49 | Nikolka_Bill |  -animations-
WOW!!!! To je sexy co??? :-D je krásnej viděli ste to na tom cédu? Já jo a bylo to víc z blízka!!A má to bícko klásně vypracovanýý co?? Ten určo posiluje že,?? :-D :-D

Dvě animace Billíska:-)

30. září 2006 v 14:47 | Nikolka_Bill |  -animations-
Jůůůůůůů!!

Animačky Billa

30. září 2006 v 14:46 | Nikolka_Bill |  -animations-
tak co??? libi?8-O me jo!!

Kláásnouškýý usměv!

30. září 2006 v 14:45 | Nikolka_Bill |  -animations-
Ten nejhezčííí,nejsladšší,nejúžasnějšííí úsmev!!!!NA SVĚŤE!!
.......8-O

Rozhovor s nevlastním tátou dvojčátek

30. září 2006 v 14:40 | Nikolka_Bill |  -články,NEW,ostatní...-
Jak moc se vaší rodiny dotýká extrémní úspěch Tokio Hotel dále fanoušci a hysterie kolem skupiny?
Každá skupina si přeje prorazit, hlavně když už několik let vystupovali v menších klubech před pár lidmi, stejně tak jako kluci. Ale rozsah toho úspěchu si nikdo nemůže předem představit. Chvílema sme hrozně strsováni z hromady fanoušků, která obléhá náš dům a někdy to zajde až tak daleko, že jdou do naší předzahrádky a nakukují oknem. Vlastně nemáme skoro žádnou soukromou oblast, hlavně když jsou Bill s Tomem doma.
Změnil se vztah Billa a Toma k vám, zatímco jdou v kariéře nahoru?
Až dosud je všechno jako dřív. Těch pár chvil co jsou doma si opravdu vychutnávají. Přirozeně se bavíme o všech věcech co se jim na koncertech nebo různých mediálních schůzkách přihodí. Své matky se neustále ptajíé na názor, jejich vztah je jednoduše velmi otevřený a pevný. Jediné, co se extrémně změnilo je, že už spolu nemůžeme jít jen tak ven a jen tak něco dělat bez toho, aby kluky po pár metrech oblíčily hysterické fanynky.
Když se kluci v rozhovorech vyjadřují o Magdeburgu jako o "zapadákově" a podobně, bavíte se o tom pak i doma?
Samozřejmě, co se tohoto tématu týče mluvíme o tom, ale nenadáváme jim. Přece jenom jsou to pořád puberťáci a mluví tak jak jim narostl zobák. Jediným problémem je, že všechno co ted říkají zajímá veřejnost.
Názory na Tokio Hotel jsou opravdu rozdílné, jedni je oslavují jako skvělé nováčky a Teenie-hvězdy, jiní hlasitě urážejí jejich hudbu a oblečení. Jak se člověk vypořádává s touto černo-bílou skutečností?
Od Billa a Toma vím, že to neřeší, podle nich to k jejich -jak říkají- novému životu patří. Oni prostě jen chtějí dělat hudbu a užívat si. Ale pro mě a jejich matku je to úplně jinak Mnoho věcí nás rozčílí, protože jsou to často npravdy a s Billem a Tomem jako lidmi to nemá absolutně nic společného. Někdy má člověk starost, jestli tomu všemu odolají, ale oni strašně moc rostou a dospívají.
Chlapci se už od začátku chtěli sami starat o vše co se týká jejich hudby a kariéry. Co si mylsíte vy, jako kytarista, přičinil jste se nějak k jejich rozvoji?
Snažil jsem se být po ně něco jako velký bratr. Jejich styl si našli sami. Ale myslím, že sem jim mohl dát trochu té vášně pro hudbu. A to také Billovi a Tomovi zůstalo.
Jak se jako hudebník vyrovnávátes obrovským úspěchem vašich synů? Nepociťujete něco jako závist?
Na kytaru jsem se začal učit v devatenácti, to už je na nějakou kariéru pozdě. A taky by mi chyběl zbytek skupiny, kytarista je přece jenom málo. Jediné, co jim skutečně závidím je fakt, že si nemusí sami tahat svoje zesilovače a boxy a že můžou mít kteroukoli kytaru co si zmyslí.
Myslíte si, že za rok budou Tokio Hotel stále jen prozatím rychle vyštřelené hvězdy jedné sezóny, nebo se zapíší do dějin hudby?
Věřím, že se to změní. Za tak krátký čas toho dosáhli opravdu hodně a pořád je tu ještě stálé společenství fanoušků. Ale kluci uměli rozrockovat sál ještě dávno před Tokio hotel. A jedno je jisté, dokud budou umět nadchnout lidi, zůstanou slavní.
Ze je to hezky?!!!!!!!!!!!!!!.)

Pooooooozor lidišky !DŮLEŽITÝÝ!

30. září 2006 v 13:24 | Nikolka_Bill |  -bacha!-
Tak co myslíte? :-) Dokážou TokioHotel to, co říkal Libor Bouček v dnešním díle?? Trhnout příští týden rekord, protože to bude jejich poslední týden?!?!
Mno mě by to wůbec nevadilo a co vám? Já osobně pro ně budu hlasovat až do středy každý den :-) Moc jim to přeju, protože když se udrželi na prvním místě neuvěřitelných třicet týdnů, tak si přece zaslouží Vašíí a mojíí podporu!!!!!!! Tady máte odkaz na kterýým můžete hlasovat ju?? Udelejte to pro Naše miláčky!!!♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥FANDÍME TOKIOHOTEL♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Bill s bílím melírem...

29. září 2006 v 17:29 | Nikolka_Bill |  -BanD-
Mno jo... sluší mu to jako vždycky!!!!!

7 krasnejch foteček!!

29. září 2006 v 17:28 | Nikolka_Bill |  -BanD-